Lajme

Politikë

Ekonomi

Bota

Sport

Opinion

ShowBiz

Shkencë & Hi-Tech

Latest Posts

View All Posts
Lajme

Janar-Mars 2024/ AMP: Rritje me 78 % të numrit të refer...

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore gjatë 3-muajve të parë të vitit 2024 ka synuar r...

Lajme

Punëtori humbi jetën pasi ra nga lartësia në Tiranë, ar...

Një 50-vjeçar është vënë në pranga në Tiranë pas vdekjes së punëtorit i cili ra ...

Lajme

Me armë nga Maqedonia në Shqipëri për t’i shitur, arres...

Një 33-vjeçar ka rënë në pranga, pasi është kapur duke trafikuar armt zjarri  me...

Lajme

Vjedhje, drogë dhe vrasje, shkatërrohen 6 banda me 237 ...

Policia greke ka goditur 6 banda kriminale, të cilat kryenin vjedhje nga turistë...

Lajme

VIDEO / Sherr mes fqinjëve, shqiptari godet disa herë m...

Një sherr në një qendër bastesh në Itali mes një shqiptari dhe një italiani çoi ...

Lajme

Kreu i SPAK raporton në KLP: 18 zyrtarë të lartë nën he...

Kreu i Prokurorisë së Posaçme, Altin Dumani tha këtë të enjte se përgjatë vitit ...

Lajme

“Nuk jam hermetik”, Dumani para KLP: Jam përpjekur të k...

Kreu i SPAK, Altin Dumani, raportoi këtë të enjte para Këshillit të Lartë të Pro...

Lajme

U përplas nga kamioni, humb jetën në SHBA Mihallaq Milk...

Vëllai i regjisorit Piro Malkani, Mihallaq Milkani ka ndërruar jetë si pasojë e ...

Lajme

“Jemi kthyer në punëtorë krahu”, Dumani: S’ka rrezik ng...

Gjatë raportimit të tij në KLP, drejtuesi i SPAK Altin Dumani theksoi se u duhet...

Lajme

Dyshohet i qëllimshëm, zjarri përfshin pyjet e fshatit ...

Një zjarr masiv ka përfshirë kurorën me pyje kryesisht aishte të fshatit Niçë në...

12